O nás

Kamilka učí děti na základní škole, momentálně ještě studuje vysokou v Hradci Králové a mimo to zpívá s kapelou na plesech a zábavách. A jestli má něco úplně nejradši, pak je to smích.

Honzík je už 8 let fotograf na volné noze, poslední dva roky natáčí se svým bráchou videa (hlavně videa pro kapely) a od svých patnácti hraje na bicí.

Oba jsme třicátníci, oba milujeme přírodu, hudbu, devadesátky, filmy, cestování autem bez jasnýho cíle, společně strávenej čas, jeden druhýho a taky našeho malýho rozkošnýho chlupatýho pejska Barču.

Dodávka

Chevrolet Astro 1991, je skoro o čtyři roky mladší než my, říkáme mu Ševík (Kamilka mu říká Ševinka), je to šestiválec s obsahem 4,3L s automatickou převodovkou a náhonem na zadek. Když se za jízdy skoro nedotýkáme plynovýho pedálu, žere zhruba 16l/100km. Vyrobili ho v Baltimoru, ve státě Maryland, někde na východě USA a nemáme tušení, jak se dostal do Česka. Je vybydlenej, rozvrzanej, skoro nepojizdnej, ale je náš a dáme mu všechnu lásku světa, aby s náma zase mohl brázdit ulicema a silnicema celýho Česka.

Kde nás můžete sledovat

Youtube: youtube.com/dodavkalasky
Facebook: facebook.com/dodavkalasky/
Instagram: instagram.com/dodavkalasky/

Kontakt

dodavkalasky@gmail.com